Hakkımızda

MİSYONUMUZ
Sağlıklı, kaliteli, uygun fiyatlı ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilen ev tekstili
ürünlerini insanların hizmetine sunmak.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin bizden aldığı her hizmet bizim son derece önem taşımaktadır. Şikayet, öneri ve memnuniyetinizi bizlere bildirebilirsiniz.

Kalite Hizmet

Hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli hizmetimizle birlikte siz değerli müşterilerimize her konuda destekli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Güvenli Alışveriş

Web sitemizden veya mağazalarımızdan tamamen güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Her adımda bizlere 7/24 ulaşabilir, aklınızdaki soruları giderebilirsiniz.

Vizyonumuz

Ev tekstili ve battaniye sektöründe 2019 yılından itibaren battaniye pazarının yarısına hakim olmak replika saat ve 2023 yılına kadar sürekli kendini yenileyerek, karlı bir şekilde ilk 500 firma arasındaki sıralamasını güçlendirmek.

DEĞERLERİMİZ
BİZ;

Dürüst 100%
Güvenilir 100%
Sorumluluğunu bilen 100%
Kendine güvenen 100%
Yasal ve etik çalışan 100%
Adaletli 100%
Empati kurabilen 100%
Yeniliğe ve değişime hazır 100%
Sosyal sorumluluğa değer veren 100%
Çevreye duyarlı 100%
Ahde vefanın kıymetini bilen 100%
Ekip Çalışmasını benimseyen 100%
Eğitime önem veren 100%
Genç ve dinamik 100%

HAKKIMIZDA

Özerdem Mensucat San. ve Tic. A.Ş. , mazisi 1982 yılına dayanan köklü bir kuruluştur. O yıllarda Aran Mensucat San. ve Tic.A.Ş. adıyla, iplik ve battaniye üretimi yapan bir firma olarak kurulan şirket, son üretim teknikleri ve teknolojileri kullanılarak alanında önde gelen firmalardan biri olarak gelişimini sürdürmüştür. Aran Mensucat San. ve Tic. A.Ş. , tüm dünyada battaniye pazarına daha fazla hakim olmak hedefiyle Erdemoğlu Holding’le 2008’de başlayan birleşme sürecini 2009’da tamamlayarak Özerdem Mensucat San. ve Tic. A.Ş. adını almıştır. Firma, mevcut durumda günde 15000 adetlik battaniye imalatına ulaşmış durumdadır. Yerel pazara hakim olmakla birlikte; yakın coğrafyadaki avrupa, orta doğu, körfez ülkeleri ve kuzey afrika ülkeleri firmanın battaniye ihracatının öncü ülkeleri olup bu pazar, ihracat ağının tüm dünyaya ulaşabilmesi bakımından da önemli bir fırsat yaratmaktadır. Ağırlıklı olarak vizon battaniye grubuna ait olan pazar payına, son yıllarda ev tekstili ürün grubuna ait olan nevresim, yorgan, uyku seti vb. ürünler de eklenerek ürün gamının genişlemesini sağlamıştır. Markaları arasında, merinos, aran, dinarsu, padişah, armada, aksu gibi geçmişi çok güçlü olan isimler bulunan firma; yaptığı işte en güçlü olmayı, en önde olmayı hedef alan bir yapılanma anlayışı ile başarılı olmayı sürdürmektedir. 2015 yılı itibariyle %50 kapasite ve ürün çeşitliliği artırımı hedefi içinde olan Özerdem Mensucat, bu yatırımları ile Türkiye’de ilk 500 firma arasına girmeyi hedeflemektedir.